Begynne på vidergående til høsten? Les mer om Flyingstart her

 

FLYING START --- FOR DEG SOM SKAL PÅ VIDEREGÅENDE TIL HØSTEN

Går du i 10. klasse? Skal du begynne på videregående til høsten? Skaff deg et forsprang på alle de andre.

Nå kan du bli kjent med den nye skolen, møte noen av lærerne og noen av dine nye klassekamerater. Hver dag serverer skolen lunsj. Tilbudet er gratis. I Rogaland fylkeskommune tilbyr disse skolene Flying Start før skolestart skoleåret 2018/2019: 😊

Bergeland vgs Dato: mandag 13. og tirsdag 14.august

Kontaktperson: Rannveig Edland

E-post: rannveig.edland@skole.rogfk.no

Bryne vgs Dato: Onsdag 15. og torsdag 16.august

Kontaktperson: Øyvind Opdal

E-post: oyvind.opdal@skole.rogfk.no

Dalane vgs Dato:

mandag 13., tirsdag 14. og onsdag 15.august

Kontaktperson: Hilde Watne Mong

E-post: hilde.w.mong@skole.rogfk.no

Godalen vgs Dato: mandag 13. og tirsdag 14. august

Kontaktperson: Geir Lund

E-post: geir.lund@skole.rogfk.no

Haugaland vgs Dato:

mandag 13., tirsdag 14. og onsdag 15. august

Kontaktperson: Rhonda Nes Lothe

E-post: rhonda@skole.rogfk.no

Jåttå vgs Dato: mandag 13. og tirsdag 14. august

Kontaktperson: Marianne Nyquist Rottem

E-post: marianne.nyquist.rottem@skole.rogfk.no

Karmsund vgs Dato:

mandag 13., tirsdag 14. og onsdag 15. august

Kontaktperson: Solfrid Helgeland Thuestad

E-post: solfrid.helgeland.thuestad@skole.rogfk.no

Åkrehamn vgs Dato:

mandag 13., tirsdag 14. og onsdag 15. august

Kontaktperson: Elin Sæterøy Salvesen

E-post: elin.seteroy.salvesen@skole.rogfk.no

Meld deg på her: https://rogaland.skoleogarbeidsliv.no/ Påmeldingsfrist 20.juni. Eller ta direkte kontakt med skolens kontaktperson. Påmeldingsfrist direkte til skolene er mandag 6.august. Du får all praktisk informasjon om frammøte og opplegget direkte fra skolen innen onsdag 8.august.

Velkommen 😊