Region 3. Sør- og Midt Rogaland, Jæren og Dalane

 

 

Gaute Svindland

 

 

OT-koordinator

            

 

E-post: gaute.svindland@.rogfk.no
Tlf :51 95 51 14  Mob: 919 11 924
   

       


Kari W. Aarstad

            

Helge Torgersen

OT-veileder

            

OT-veileder

E-post: kari.waldal.aarstad@skole.rogfk.no              E-post: helge.torgersen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 38 44              Telefon: 51 92 31 60
Mobil: 926 17 032              Mobil: 415 62 788
Ansvarsområde:
Bjerkreim, Eigersund, Lund og Sokndal
             Ansvarsområde:
Hå og deler av Time
                

Mette Mannes

            

Signy Sivertsen

OT-veileder

            

OT-veileder

E-post: mette.mannes@skole.rogfk.no              E-post: signy.sivertsen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 27 90              Telefon: 51 92 31 61
Mobil: 993 69 198              Mobil: 930 14 063
Ansvarsområde:
Deler av Sandnes
             Ansvarsområde:
Klepp og deler av Time
                

Turid Norheim

            

Inga Sandnes

OT-veileder

            

OT-veileder

E-post: turid.norheim@skole.rogfk.no              E-post: inga.sandnes@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 27 92               
Mobil: 944 35 575              Mobil: 975 64 477
Ansvarsområde:
Deler av Sandnes
             Ansvarsområde:
Gjesdal og Sandnes