Sør- og Midt Rogaland, Jæren og Dalane


Jan Øyvind Snørteland

       

Fagleder

       

E-post: jan.oeyvind.snorteland@rogfk.no

Telefon: 51 92 33 20
Mobil: 959 74 405

       

 

Kari W. Aarstad

 

Helge Torgersen

OT-veileder

 

OT-veileder

E-post: kari.waldal.aarstad@skole.rogfk.no   E-post: helge.torgersen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 38 44   Telefon: 51 92 31 60
Mobil: 926 17 032              Mobil: 415 62 788
Ansvarsområde:
Bjerkreim, Eigersund, Lund og Sokndal
             Ansvarsområde:
Hå og deler av Time
                

Anne Kristin Halvorsen

            

Signy Sivertsen

OT-veileder

            

OT-veileder

E-post: anne.kristine.halvorsen@skole.rogfk.no              E-post: signy.sivertsen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 27 90              Telefon: 51 92 31 61
Mobil: 975 67 196              Mobil: 930 14 063
Ansvarsområde:
Deler av Sandnes
             Ansvarsområde:
Klepp og deler av Time
                

Turid Norheim

            

Inga Sandnes

OT-veileder

            

OT-veileder

E-post: turid.norheim@skole.rogfk.no              E-post: inga.sandnes@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 27 92               Telefon: 51 92 27 91
Mobil: 944 35 575              Mobil: 975 64 477
Ansvarsområde:
Deler av Sandnes
             Ansvarsområde:
Gjesdal og Sandnes